«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1399/12/11
پایگاه اطلاع رسانی و خبری

مرکز آموزش علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
سرپرست دانشگاه

نخستین نشست هم اندیشی مرکز نوآوری در کافه کتاب مرکز علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

انتشار : روز سه شنبه 1399/05/14

نخستین نشست هم اندیشی مرکز نوآوری در کافه کتاب مرکز علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

در ادامه این نشست افراد نخبه و تنی چند از فارغ التحصیلان مرکز طرح های نوآورانه خود را مطرح کردند . 

دکتر مجید خسروی اظهار داشتند شما نخبه های این کار و دلسوز صنف هستید و می توانیم این طرح ها را اجرایی کنیم اما شرط اجرایی شدن طرح ها پای کار بودن است و من مطمئنم می توانیم در مدت زمان 6 ماه به این موفقیت و پویایی برسیم . دانشگاه می خواهد کارآفرینی داشته باشد و فارغ التحصیلان مرکز در جاهایی کار کنند که درآمد داشته و بهره وری اقتصادی داشته باشد . یکی از معضلات این است که فارغ التحصیلان بیکار هستند . 

دکتر خسروی ادامه داد دانشجویان این مرکز با مراکز دیگر تفاوت دارند . 50% دانشجویان این مرکز مشاوراملاک هستند که با اتحادیه همراه هستند و ارتباط با فارغ التحصیلان ادامه دارد چون با صنف در ارتباط هستند . 

این جلسه می تواند آغازی برای همکاری پرثمر باشد چون این جلسه هیچکس مقابل کسی نیست و همه درکنارهم هستند . 

در ادامه سرکارخانم تاراج معاون آموزشی مرکز به ایرادسخن پرداختند و از راه اندازی نشریه گفتند . همچنین از دانشجویان و فارغ التحصیلان خواستار شدند طرح ها را بصورت چکیده جهت چاپ در نشریه ارائه کنند . همچنین از مدعوین خواستند جلسات را در کافه کتاب برگزار نمایند و در پایان از تشکیل کانال واتس آپ با حضور مدعوین جلسه برای پیگیری امور و برگزاری جلسات برخط خبر داد . 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
$('#myModal').on('shown.bs.modal', function () { $('#myInput').focus() })