«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1399/12/11
پایگاه اطلاع رسانی و خبری

مرکز آموزش علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
سرپرست دانشگاه

نخستین نشست هم اندیشی مرکز نوآوری در کافه کتاب مرکز علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

انتشار : روز سه شنبه 1399/05/14

نخستین نشست هم اندیشی مرکز نوآوری در کافه کتاب مرکز علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

به گزارش روابط عمومی روزچهارشنبه 8 مرداد ماه 99 نخستین نشست هم اندیشی مرکز نوآوری در کافه کتاب مرکز علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با حضور مصطفی قلی خسروی رییس اتحادیه ، اعضای هییت مدیره ، حاج آقا حسنی رییس انجمن اسلامی اتحادیه ، سرکارخانم پاک نیت سرپرست مرکز ، اساتید ، معاونین و کارمندان به همراه تنی چند از فارغ التحصیلان و دانشجویان نخبه برگزار شد . پس از تلاوت آیاتی از کلام اله مجید ، مصطفی قلی خسروی ضمن خیرمقدم به نوآوران و نواندیشان و اساتید ، نوآوری و پویایی کار را در دانشگاه املاک خواستار شده و از کسانی که در برپایی این مرکز همت و حمایتی داشتند تقدیر و تشکر کردند . 

مصطفی قلی خسروی در ادامه خاطرنشان کرد ما باید بتوانیم دانشگاه را پویاتر کنیم و درکنار سرکار خانم پاک نیت و تاراج به این اهداف خواهیم رسید . ایشان به مسئولین دانشگاه توصیه کردند که باید فارغ التحصیلان بیشتری داشته باشیم تا متخصصان بیشتری در این رشته تربیت شوند و از افراد متخصص و فارغ التحصیلان این مرکز در دفاتر املاک استفاده شود . 

خسروی افزود با کمک دکتر مجید خسروی تاسیس دانشگاه در دستورکار قرار گرفت که ابتدا آموزشگاه درست کردیم اما کفاف نمی داد و دانشگاه تاسیس شد چه خوب است سوابق را بدانید که چه کسانی اینجا زحمت کشیدند و برنامه ریزی کردند . 

مصطفی قلی خسروی در پایان گفتند مدیون دعاهای خیر شما نسبت به خودم هستم . 


دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
$('#myModal').on('shown.bs.modal', function () { $('#myInput').focus() })